Вогнезахист дерев'яних конструкцій

Вогнезахист – це  зниження показників пожежної небезпечності матеріалу або підвищення вогнестійкості конструкцій чи виробу. Вогнезахист призначений для захисту конструкцій від загорання і розповсюдження полум’я.  Вогнезахист досягається шляхом протипожежної обробки дерев'яних конструкцій спеціальними речовинами - антипіренами. Існує безліч видів антипіренів для деревини: лаки, фарби, пасти, обмазки, однак найбільш поширеними і зручними для протипожежної обробки дерев'яних конструкцій є розчини різної концентрації для поверхневої вогнезахисної обробки.         Принцип дії вогнезахисту дерев’яних конструкцій  наступний: при контакті з вогнем поверхня  вогнезахисного складу спучується, утворюючи вогнестійкий теплоізоляційний шар, який не дає можливості деревині досягти температури запалення і перекриває доступ кисню до поверхні.

 

 

Вогнезахисне обробляння здійснюється такими способами:

а) вогнезахисне просочування – це обробляння поверхні горючого матеріалу просочувальною вогнезахисною речовиною задля його вогнезахисту. При просочуванні використовують вогнезахисні засоби, які проникають (просочуються) в об’єкт вогнезахисту. У залежності від глибини проникнення просочення поділяється на поверхневе (до 5 мм) та глибоке 5 мм і більше).

б) поверхневе вогнезахисне обробляння –  це обробляння,  при якому на поверхні об’єкта вогнезахисту утворюється вогнезахисний покрив . При поверхневому вогнезахисному оброблянні застосовуються вогнезахисні засоби, які на поверхні об’єкта утворюють вогнезахисний покрив. Вогнезахисні засоби наносяться методом фарбування (вогнезахисні фарби, лаки).

Вогнезахист дерев'яних конструкцій і виробів поєднують з просоченням їх антисептиками для захисту від шкідників.  Для цього у вогнезахисні просочувальні суміші  вводять антисептики.

ТОВ "Охоронні системи"88000, вул. П. Комуни 4, м. Ужгород, Закарпатська обл. телефон/факс: (0312) 66-06-54
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Створено в RESTUDIO - створення сайтів та інтернет маркетинг