Відеоспостереження

Система відеоспостереження в будівлях на сьогодні є невід'ємною частиною систем, які забезпечують вашу безпеку і безпеку вашого бізнесу. Популярність систем відеоспостереження пояснюється, перш за все, їх ефективністю в захисті і охороні території, майна і забезпечення власної безпеки. Прості системи відеоспостереження сьогодні можна зустріти практично на кожному громадському об'єкті, будь то житловий будинкок  чи офіс компанії.  

Системи відеоспостереження  - це програмно-апаратний комплекс (відеокамери, монітори, реєстратори та інше устаткування), призначений для організації  відеоконтроля,  як на локальних, так і на територіально-розподілених об'єктах.Зараз на ринку відеоспостереження представлено три  основних напрямки: аналогове, цифрове IP та HD-DI. 

 Найбільш розповсюджені на сьогоднішній день є аналогові системи відеоспостереження. Дані системи здатні записувати відео в найбільш поширеній для цього типу роздільній здатності 720х576, 704х576 (стандарт PAL) або 640х480 (стандарт NTSC). Існують також вдосконалені моделі, які мають можливість знімати в роздільній здатності 920х576. Стандартна швидкість запису для аналогових відеокамер, залежно від необхідності, зазвичай варіюється від 6 до 25 кадрів в секунду. При цьому, чим менше дана швидкість, тим економніше витрачається місце на жорстких дисках, де зберігається відео. Але в той же час, інформативність відеороликів з низькою кількістю кадрів у секунду істотно нижче. Аналогові системи використовуються на  об'єктах, де головним завданням є відеофіксація загальної картини того, що відбувається. Тобто, аналогові камери підійдуть там, де необхідне поверхневе спостереження, при якому не потрібна особлива деталізація картинки.

Останнім часом стали з'являтися системи нового покоління, повністю засновані на цифрових технологіях. Між усіма елементами такого комплексу відеосигнал передається виключно у цифровому вигляді. Ці системи отримали назву "IP-відеоспостереження". До їх складу входять мережеві камери (IP-камери) і програмно-апаратні комплекси для аналізу відеозображення, обробки і зберігання сигналу. Такі технології принципово відрізняються від  аналогових систем використанням різних мережевих пристроїв таких,  як світчі, роутери або модеми. Поширеними  сьогодні є  системи IP-відеоспостереження високої роздільної здатності, які здатні вести запис у HD і Full HD якості.                          

У підсумку, можна сказати, що сучасні IP-технології надають принципово нові можливості в охоронному відеоспостереженні. До того ж, реалізація цієї технології можлива на основі вже наявних локальних мереж, які присутні на багатьох об'єктах.

HD-SDI технології  відеоспостереження  з'явилися зовсім недавно. Дана технолога дає можливість передавати відеосигнал в максимальній Full HD якості, звичними коаксіальними кабельними мережами, за допомогою яких функціонують і аналогові системи. Для даного типу відеоспостереження використовуються спеціальні відеокамери та цифрові реєстратори, що працюють за цифровим протоколом, що дозволяє передавати високоякісний і максимально деталізований відеосигнал.  

Ця технологія дає можливість  здійснити  модернізацію діючої аналогової системи,   використовуючи існуючу кабельну мережу,  оскільки вона може  підходити для передачі цифрового сигналу.

Необхідно звернути увагу на те, що майбутнє відеоспостереження все ж за цифровою якістю. Місце аналогових систем на ринку незабаром неминуче займуть більш сучасні і більш функціональні HD-SDI і IP системи.

ТОВ "Охоронні системи"88000, вул. П. Комуни 4, м. Ужгород, Закарпатська обл. телефон/факс: (0312) 66-06-54
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Створено в RESTUDIO - створення сайтів та інтернет маркетинг